Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

ДК «Центральный»

ДК «Центральный»

У жовтні 1965 року був відкритий Палац культури Центрального гірничозбагачувального комбінату. У звітному році наш заклад культури урочисто відзначив своє 50-річчя.

З вересня поточного року він, вже як Палац культури «Центральний» і ввійшов до с кладу Товариства з обмеженою відповідальністю «Соціальні ініціативи Криворіжжя».

В нових умовах господарювання колектив Палацу культури намагається відстояти досягнуті успіхи в збереженні та розвитку кращих культурних надбань, штатний склад висококваліфікованих спеціалістів, продовжує надавати послуги в сфері організації дозвілля трудящих ПАТ «ЦГЗК», мешканців Жовтневого району та міста.

У свій час Палац культури «ЦГЗК», ДП «Овація», нині ПК «Центральний» це був і є безумовний бренд, який символізує професійність і високий рівень обслуговування. Тож і на сьогодні наш заклад залишається поважним культурним центром Жовтневого району та міста Кривого Рогу, з розвинутою мережею діяльності, до складу якої входять:

 •   — палац культури;
 •   — клуб «Олімп»;
 •   — дитячий сквер з ігровим майданчиком;
 •   — технічна група високопрофесійного рівня для надання звукового та світлового оформлення при організації видовищних заходів;
 •   — студія звукозапису;
 •   — відео-студійний комплекс;
 •   — торговельний комплекс громадського харчування та сервісного обслуговування, який працює у палаці культури, клубі «Олімп» та на літньому комплексі;
 •   — 17 самодіяльних клубних формувань, що об’єднують більше 700 чоловік.

Народний колектив хор української пісні ім. Р. Зиміної

Цей колектив у поточному році відзначив своє 50-річчя. Основою репертуару становлять українські народні пісні, а також твори сучасних композиторів та виконавців. Участь в концертах хорового колективу завжди надає їм народної самобутності. Бажані виступи хористів на корпоративах і навіть весіллях.

Народний колектив ансамбль народного танцю «Калинонька»

Один з самих титулованих самодіяльних колективів України. Лауреат чисельних Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів. До хореографічної палітри ансамблю входять танці народів Європи. Калинонька це експресія, натхнення, це гопаковий вихор, стрімкість матроського танцю, войовничість грузинських джигітів і жіночність ліричних хороводів.

Народний вокальний гурт «Стожари»

У 2016 році відзначить своє 45-річчя. Склад цього співочого колективу майже не змінився з дня створення. У репертуарі гурту кращі твори естрадної скарбниці України та зарубіжжя, а також обробки народних пісень, авторські твори. «Стожари» завжди бажані учасники концертів самих різних рівнів та тематики.

Дитячий ансамбль народного танцю «Калинонька»

При народному колективі «Калинонька» вже п'ятнадцять років існує дитячий ансамбль народного танцю. Це самостійні три вікові групи , які складають майбутню основу основного складу ансамблю. На їх рахунку чисельні виступи на концертах та успішні виступи на Всеукраїнських фестивалях дитячої та юнацької творчості.

Народний колектив ансамбль естрадного танцю «Сузір’я»

Яскравий самобутній продукт в пластичній упаковці. Його творчість не обмежується рамками одного танцювального стилю. Ансамбль здатний відтворювати любі музичні образи і цим розширює межи стилів та направлень. Неодноразовий лауреат Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів. Він окраса любого концерту, урочистого заходу, молодіжних акцій, вашого особистого ювілею.

Дитячі ансамбль естрадного танцю «Сузір’я»

Це супутник народного колективу «Сузір’я» - його база і підтримка. Чотири різновікові групи та безліч танцювальних композицій. «Сузір’я» це яскравий калейдоскоп найрізноманітніших постановок, безліч концертів та фестивалів.

Народний ансамбль бального танцю «Танцклуб «Фламінго»

Відомий на Криворіжжі колектив. Його звітні концерти це завжди помітна подія в культурному житті міста. А участь «Фламінго» у видовищних масових заходах стає їх окрасою.

Народний колектив Школа моделей «Вітражі»

Керує ним один з визнаних, кращий дизайнер міста. У доробку колективу ціла низка феєричних колекцій. Крім того «Вітражі» часто супроводжують офіційні церемонії нагородження міста, району підприємств. Їхніми послугами користуються магазини та салони краси.

Народний колектив Шоу-група «М—Арт»

Коллектив, який відрізняє мобільність, здатність у короткий термін виконувати соціально-творчі замовлення – готувати вокальні номери для міських, районних масових видовищ, корпоративних заходів. Солісти колективу стали півфіналістами і фіналістами телевізійних проектів «Х-Фактор», «Голос Країни». Колектив лауреат Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів та фестивалів.

Народний колектив студія вокалістів «ШоуТайм»

Кожний учасник цього гурту неповторний соліст - вокаліст. Сучасне творче обличчя колективу, професійне виконання ставлять його в один ряд з професійними виконавцями. Кавер версії відомих популярних творів в їх виконанні отримують нове сценічне життя, а хореографічні рішення перетворюють вокальні номери у видовищні шоу. Колектив «Шоу-Тайм» лауреат Всеукраїнських фестивалів.

Дитяча підготовча група школи моделей «Вітражі»

Завжди додає нотки сюрпризу в заходах для доросли і дітей. Дитячі казкові колекції завжди викликають захоплення любої аудиторії. Маленькі «Вітражі», як дорослі моделі беруть участь у демонстраціях дитячих колекцій одягу від провідних бутиків міста.

Зразковий театр естрадної пісні «Аліса»

Тут перцюють три вікові групи виконавців. За роки існування колективи створив кілька музичних вистав. Має неповторне творче обличчя. Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів дитячої та юнацької творчості. Багато вихованців колективу стали професійними співаками, музикантами, викладачами.

Зразковий вокальний колектив «Руданочка»

Колектив творчо працює майже тридцять років. Мінялися стилі, виконавці, репертуар – та головне залишається – щира дитяча творчість, що завжди підкорює глядача і членів журі на Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях. На рахунку ансамблю сотні виступів на сценічних майданчиках та стадіонах. Кожна пісня, завдяки талановитій хореографії перетворюється на міні виставу.

Зразковий театр естрадної хореографії «Ноктюрн»

Майстерність виконавців цього колективу настільки висока, що дає змогу керівникам створювати з кожного танцю міні виставу. Бальна хореографія набула нових виразних можливостей для реалізацій творчих задумів і окраси всіх концертних заходів. Колектив налічує близько 120 учасників різних викових категорій. Театр танцю «Ноктюрн» лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, фестивалі та чемпіонатів.

«Школа радості» естетичного виховання для дошкільнят

Перша школа такого напрямку в нашому місті. Їй вже виповнилось 27 років. Головна задача педагогів, що працюють в ній це адаптація малечі до нового шкільного колективу. Крім того діти набувають знань та навичок з математики, читання, англійської мови, малювання, співів та хореографії.

Клуб «Олімп»

Це унікальне місце відпочинку для любого колективу чи компанії: для молоді, дітей, та людей з багатим життєвим досвідом. «Олімп» це ваше незабутнє свято, корпоратив, тут завжди цікаво, комфортно, драйвово. Добрий настрій за помірними цінами.

А ще ми можемо розмісти вашу текстову та відео - рекламу на світлодідному екрані та сіті лайтах.

Наші досягнення за 2015 рік

Цього року працівники Палацу культури були відзначені нагородами різного рівня:

 •   — Василевська О.Д. — Знаком «За заслуги перед містом» першого ступеня;
 •   — Шевчук В.І. — Знаком «За заслуги перед містом» другого ступеня;
 •   — Горевич О.Ю. — Знаком «За заслуги перед містом» третього ступеня;
 •   — Якубовська О.В. — Знаком «За заслуги перед Жовтневим районом»;
 •   — Юрченко В.А., Чуприні А.Б. — Знаком ЦК профспілок України «За заслуги в аматорському мистецтві».

Ряд працівників ПК нагороджені грамотами та почесними грамотами Криворізького міськвиконкому, Жовтневої районної у місті ради, керуючої компанії «Метінвест», ПАТ «ЦГЗК».